Oferta

MIEJSCE PRZYJAZNE DZIECIOM!
Zapraszamy do nowowybudowanego obiektu, położonego przy lasku 100m od plaży i 300m od centrum! Do obiektu przynależy ogrodzona działka, do wyłącznej dyspozycji Gości. Część mieszkalna znajduje się na pierwszym piętrze (osobne wejście). W skład kompleksu wchodzi mały i duży dom z ogrodzonym ogrodem, miejscem na grilla oraz bezpiecznym placem zabaw dla dzieci (zjeżdżalnia, huśtawki, ścianka, domek dla dzieci).
Na życzenie Gości gratis udostępniamy łóżeczko dla dzieci, foteliki do karmienia, nianię elektroniczną z kamerą, wanienki oraz podnóżki pod umywalki.

Do dyspozycji posiadamy 7 mieszkań.

Mieszkanie 1
Składa się z sypialni 2-osobowej (2 łóżka 1-osobowe), pokoju 2-osobowego (2-osobowa rozkładana sofa) z aneksem kuchennym, łazienki.

Mieszkanie 2

Mieszkanie jest jednopokojowe z balkonem przeznaczone dla maksymalnie 4 osób (2 sofy rozkładane) - w mieszkaniu jest aneks kuchenny, łazienka.

Mieszkanie 3
Składa się z sypialni 3-osobowej (2-osobowa rozkładana sofa oraz łóżko 1-osobowe), pokoju 2-osobowego z balkonem (2-osobowa rozkładana sofa) kuchni, łazienki.

Mieszkanie 4
Składa się z sypialni 3-osobowej (2-osobowa rozkładana sofa oraz łóżko 1-osobowe), pokoju 2-osobowego z balkonem (2-osobowa rozkładana sofa) kuchni, łazienki.

Mieszkanie 5
Składa się z sypialni 3-osobowej (2-osobowa rozkładana sofa oraz łóżko 1-osobowe), pokoju 2-osobowego (2-osobowa rozkładana sofa), kuchni, łazienki.

Mieszkanie 6
Składa się z sypialni 3-osobowej (2-osobowa rozkładana sofa oraz łóżko 1-osobowe), pokoju 4-osobowego (dwie 2-osobowe rozkładane sofa), kuchni, łazienki.

Mieszkanie 7
Mieszkanie jest jednopokojowe przeznaczone dla maksymalnie 6 osób (2 sofy rozkładane + 2 osobowa antresola) - w mieszkaniu jest aneks kuchenny, łazienka. Położone na parterze z bezpośrednim wyjściem na ogród.

Mieszkania są całkowicie ogrzewane grzejnikami elektrycznymi.

Wyposażenie salonu oraz kuchni/aneksu kuchennego: telewizor LCD, stół z krzesłami, lodówka, płyta ceramiczna, garnki, patelnia, komplet naczyń i sztućców, szklanki, filiżanki, kieliszki, naczynia na grilla, mikrofalówka.

Do dyspozycji Gości pozostaje grill, ogrodowy stolik z krzesłami, koce na plażę oraz parawany.

Dodatkowe Informacje

Na terenie obiektu:
  • kuchnia do dyspozycji
  • miejsce na grilla
  • plac zabaw dla dzieci
Wyposażenie pokoi:
  • łazienka
  • TV
  • SAT
  • sprzęt plażowy
  • lodówka
  • czajnik
  • aneks kuchenny

Pogoda

Pogoda Darłówko na dziś: 26-02-2020

pogoda
Noc: 23:00 - 05:00 Temperatura: 3 6 °C
pogoda
Rano: 05:00 - 11:00 Temperatura: 3 5 °C
pogoda
Dzień: 11:00 - 17:00 Temperatura: 2 5 °C
pogoda
Wieczór: 17:00 - 23:00 Temperatura: 3 5 °C